09: PRAHA: AKTUÁLNÍ NOVINKY – SWEET SECRET OF RAW

Dneska bych se ráda vrátila ke svému předchozímu článku 2 V 1 – první část, kde jsem psala o raw cukrárně Sweet secret of raw. Protože jsem byla zvědavá, který z těch všech úžasných dortů je u zákazníků nejoblíbenější, obrátila jsem se přímo na majitelku cukrárny paní Veroniku Klamtovou. Její odpověď mě inspirovala k napsání dalšího článku a rozhodla jsem se o sdílení informací, které jsem se dozvěděla.

Raw cukrárna Sweet secret of raw má v nabídce nový tropický cheesecake – MARACUJA, který je podle slov majitelky cukrárny momentálně nejoblíbenější a jde vyloženě na dračku. Vypadá opravdu nádherně!

Pár informací o exotickém ovoci:
MARACUJU můžete najít také pod názvem MUČENKA JEDLÁ. Z ovoce konzumujeme oranžovou dužinu i se semeny. Semínka při konzumaci nevadí. Exotickou chuť ovoce můžeme přirovnat k meruňkám či mangu. A jak toto exotické ovoce vůbec vypadá? MUČENKY jsou popínavé liány nebo keře. Plody mají většinou purpurovou barvu, jsou kulaté a dorůstají do průměru 10 cm.

Maracuja obsahuje:
Vitamín A
Vitamíny B
Vitamín C
Vlákninu
Minerály (vápník, měď, železo, magnezium, mangan, fosfor, draslík,…)

Po zmínění momentálně nejoblíbenějšího dortu (Tropický cheesecake MARACUJA) se dostáváme k výrobě raw svatebních dortů nevěstám přímo na míru, což je specialitou cukrárny Sweet secret of raw. Tento rok jich majitelka Veronika připravila několik desítek a podle fotek, které máme k dispozici, jsou úchvatné.

SWEET SECRET OF RAW
SWEET SECRET OF RAWSWEET SECRET OF RAW

Podle mého názoru, je to opravdu originální nápad, kterým se můžete nechat inspirovat při plánování vaší svatby a odlišit se od klasických smetanových dortů plných nezdravého cholesterolu. Děkuji mnohokrát majitelce SWEET secret of raw za sdílení novinek ze světa její cukrárny.

Comments

Komentáře

About Author

Rawoman - Andrea
Rawoman - Andrea