13: RAW POHOTOVOST: JSME ONLINE & PŘIPRAVENI NA VAŠE OTÁZKY !

JSME ONLINE & PŘIPRAVENI NA VAŠE DOTAZY !

Jsme online
Uběhlo už několik měsíců, co se stravujeme výhradně rostlinou syrovou stravou, a dalo by se říct, že čím víc toho víme, tím víc zjišťujeme kolik toho vlastně nevíme? Vtipné že? V podstatě bychom to mohli shrnout jedním Sokratovým výrokem: “vím, že nic nevím,,. Syrová strava totiž dokáže být opravdu rozmanitá a téměř každou chvíli nás něčím překvapí. Například včera, když jsme si přichystali večerní menu k oslavě dne díkuvzdání nebo když jsem zjistil, jak skvělé přínosy může mít syrová strava v oblasti sportu! Už od vzniku blogu Rawmanrawoman bylo našim cílem nejen sdílet vědomosti, zkušenosti a zážitky z oblasti raw food z pohledu muže a ženy, ale poskytnout i určitou podporu všem, kteří se o tento životní styl zajímají.

Co, kdy a jak?
Od dnešního dne 14.10.2014 nás můžete bezplatně kontaktovat nejen prostřednictvím emailu – contact@rawmanrawoman.com ale také můžete nově zajít na RAW POHOTOVOST a my se vynasnažíme vám být co nejvíce nápomocní prostřednictvím LIVE CHATu.

Jsme online

V případě, že nás nezastihnete ONLINE a vzhledem k obrovskému počtu dotazů, odpovíme vám jak jen to bude možné, ale nejpozději do jednoho týdne ! Díky za pochopení a trpělivost :-)

Můžete také využít naše 2 odkazy na články, které jsou v podstatě ušité přímo na míru pro ty, kteří chtějí přejít na raw food a nebo nevědí přesně co jíst před, během a po tréninku.  

PŘEDMĚT
Jakékoli dotazy ve spojitosti s raw food.
Např.: ,,Začínáte se syrovou stravou? Máte pochyby či přímo noční můry (ano i mě ze začátku chyběly křupavé rohlíčky a croassanty z pekárny. Neboj, nejsi v tom sám J)? Máte otázky, co se týče sportovních výkonů a různých fyzických aktivit?”

STRUKTURA

  • Prosím pokuste se váš dotaz shrnout do několika vět, pokud bude dotaz obsáhlejší, tak to nevadí, ale snažte se být struční a jít k věci.
  • Pokud také pracujete na blogu, máte aktivitu nebo nějaký produkt týkající se raw food o který byste se rádi podělili s veřejností, tak to můžete připojit na konec dotazu.
  • Spamování, neuctivé nebo hluboce soukromé otázky nebudou brány v úvahu.

 

Těšíme se na vás !!!
A nezapomeň…nejsi v tom sám :-)

Comments

Komentáře

About Author

rawmanrawoman