15: PROTEINOVÉ RAW JÍDLO TÝDNE ! – PROTEINOVÉ ŠÍLENSTVÍ ČOKOLÁDOVÉ NUGETY

Proteinové šílenstvíV předešlém článku – 12: RŮST SVALŮ A HMOTNOSTI NA RAW FOOD: 5 MĚSÍČNÍ PROGRES – jsem slíbil, že vám budu průběžně odkrývat zákoutí, které se váže k mému cíli přibývat na váze a nabírat svalovou hmotu prostřednictvím syrové stravy. Jelikož správný jídelníček je 80% úspěchu, tak mým prvním příspěvkem v této kategorii bude určitě jídlo a bude to opět jeden z mých oblíbených receptů, který si dopřávám vždy po jednom z intenzivních tréninků. Jak už nás Andrea v článcích – 10: MOJE NAROZENINOVÁ (VEGAN) ZMRZLINA! Čoko – koko! – a 14: ZA STUDENA LISOVANÉ ŠŤÁVA A SMOOTHIES VE VANCOUVERU – KRÁSNÁ BRITSKÁ KOLUMBIE – popsala, patříme mezi čokoládomilce (mezi náma zvláštní název:-)) a tak pro mě bylo jasnou volbou sáhnout tentokrát po čokoládové nugetě, protože ta kombinace v rámci přípravy, chuti a nutričních hodnot je prostě šílená. A navíc je to něco jako smoothie :-) ! A já miluju smoothie. (Nutriční hodnoty a detailní rozpis vitamínu + minerálů najdete níže).

Chcete rychlou a kvalitní regeneraci po tréninku? Potřebujete do sebe dostat největší přírodní kombinaci sacharidů pro doplnění energie a pořádnou dávku kompletního proteinu včetně všech esenciálních aminokyselin? Tak čtěte dále, protože zažijete Proteinové šílenství čokoládové nugety !

Ingredience: (1 porce)Proteinové šílenství
250ml vody (mandlového mléka)
450g banánu
30g datlové pasty
180g avokáda
2 čajové lžičky superfood prášku maka
3 polévkové lžíce raw kakaa
1 odměrka (30g) konopného proteinu
1 polévková lžíce citrónové šťávy

Příprava:
Tu miluji ! Opět rychle, stručně, jednoduše – rozmixujte všechno ve vysokorychlostním mixéru ! 😀

Nutriční hodnoty:
1134 kcal
32,1g proteinu
190g sacharidů
42g tuku

DOBROU CHUŤ & BUDUJTE SVALY NA SYROVÉ STRAVĚ!

Pokud si potřebujete zkontrolovat nutriřní hodnoty, tak doporučuji aplikaci Cron-o-metr, kterou s Andreou denně používáme.

Comments

Komentáře

About Author

Rawman - Daniel
Rawman - Daniel