17: RŮST SVALŮ A HMOTNOSTI NA RAW FOOD: RAW TRÉNINK – SWING DO POSLEDNÍHO DECHU!

Halloween Raw TreninkV článku 12: RŮST SVALŮ A HMOTNOSTI NA RAW FOOD: 5 MĚSÍČNÍ PROGRES jsem napsal, že s vámi budu sdílet nejen recepty, ale i tréninky, díky kterým chci nabrat další svalovou hmotu prostřednictvím raw food. A tady je jeden z nich. Za necelé 4 dny bude Halloween a bude to poprvé, co tento svátek zažívám na vlastní kůži a jinak než prostřednictvím televize, reklamy nebo jiných zdrojů. Zkrátka v Kanadě každý žije Halloweenem a stejně tak jako v našem fitness jsou připraveny skupinové lekce v Halloweenském duchu, tak jsem si i já připravil jeden zajímavý workoutek, který vás určitě dostane na dobrou půl hodnu z oblíbené komfortní zóny.
Tento workout je momentálně součástí mého tréninkového plánu po dobu jednoho měsíce. 1 x týdně vždy mezi těžkým silovým tréninkem horní a dolní poloviny těla = 4 workouty celkově.
Už Tim Ferris se zmiňoval ve své jedinečné knize – 4 Hodinové Tělo – , že kdyby si měl vybrat jeden jediný cvik, který by měl dělat do konce života, byl by to právě Kettlebel swing a já mu dávám zapravdu. Je to skvělý cvik, díky kterému posilujete kompletně celé tělo – zejména střed těla, zlepšujete sílu, výkon a v poslední řadě nejen aerobní, ale i anaerobní kapacitu.

Pokud si potřebujete zkontrolovat nutriřní hodnoty, tak doporučuji aplikaci Cron-o-metr, kterou s Andreou denně používáme.

Jste připraveni si pořádně zaswingovat? Tak jdem na to a chci vidět pořádné bomby !Halloween Raw Trenink


 

Rozcvička:

5 km kolo
TABATA – 4 kola (20sec cvik, 15sec přestávka), žádná extra přestávka mezi jednotlivými koly !

angličani (alespoň 6 za kolo)

dvojité přeskoky přes švihadlo

battle ropes – vlny

 


Hlavní cvik:

Kettlebell Swing (8setů)
1 min. přesávka mezi jednotlivými koly

Halloween Raw Trenink

 


 

Zklidnění + Core Trénink:

Cat Vomit (3 sety)
3 sety, 10 opakování. x 10 sec

Myotatic crunch (3 sety)

2 sety x 10 opakování. s vlastní váhou
1 set x 10 opakování. s váhou 10 lb (4,5 kg)

Udělej Cat Vomit + Myotatic crunch a dej si 30 sec. přestávku, pak opakuj po dobu 3 setů.

 

Comments

Komentáře

About Author

Rawman - Daniel
Rawman - Daniel