nase poslani

 

Protože každý jsme jiný tak je i odlišný pohled na svět a také na syrovou stravu ze strany muže a ženy. Našim cílem je sdílet vášeň, kterou v raw stravě vidíme.

Rawmanrawoman

RAWMAN – DANIEL

Miluji dorty, smoothie, juicy a nejrůznější kombinace jídel. Rád poznávám kuchyni syrové stravy a chci navštívit různorodá místa světa, která jsou tímto směrem zaměřena. Zmíněnou sekci však velice rád přenechám Andrejce v rubrice (Raw Okolo Nás), která je do výše uvedených témat daleko více zapálená než já. Já se budu hlavně zajímat o to, jaký přínos ze syrové stravy bude mít mé tělo, jak to může ovlivnit mou kondici, mou sílu a tělesnou stránku. Mohu přibrat a nabrat svalovou hmotu pomocí bezmasé syrové stravy? Mé okolí je přesvědčeno, že to je nemožné. Nemožné? To tvrzení prověřím!

– Mým cílem je ukázat, jak se na syrovou stravu dívají muži. Raw food přece není jen o tom, jak si udělat nepečený cheescake.

– Mým cílem je dát dohromady útržky a informace o syrové stravě z nejrůznějších zdrojů (internet, knihy, rozhovory). Informace o zvýšení kondice a zlepšení tělesné stránky včetně nabírání svalové hmoty pomocí syrové stravy.

– Mým cílem je jíst podle zásad raw food diety, prostřednictvím které chci čerpat všechny benefity a přitom nevypadat jako skeleton warrior. Věřím, že je úplně jedno, pokud nevypadáte skvěle, necítítě se skvěle nebo nejste zdravý jestli jíte vše, jste na Paleo dietě nebo jestli jste vegan.


RAWOMAN – ANDREA
Jako žena s radostí připravuji jídlo svému muži (i když to nemusí být pravidlem u všech žen). Užívám si společné chvilky, kdy si můžeme po celém dnu v práci sednout ke stolu, vychutnat večeři a přitom si povídat. Ráda dělám nezvyklá jídla, která Daniela překvapí a zahrne mě palbou otázek, co to má vlastně na talíři. Kromě toho, aby jídlo lahodilo nejenom puse ale i oku, je pro mě velice důležité, aby bylo zdravé, nutričně vyvážené, zábavné a aby přineslo to správné potěšení bez výčitek svědomí.

Postupem času, kdy se stravujeme výhradně raw stravou, jsme zjistili, že recepty, které má rád Daniel se liší od těch, které zbožňuji já. Zatímco Daniel spořádá snad tunu ořechů za den a nepřibere ani kilo, já se cítím mnohem lépe, když v mém jídelníčku převládá více zeleniny a ovoce. Přece jen mám pomalejší metabolismus než Daniel a hlídám si svou váhu. Každý si musí najít svou cestu, která mu nejvíce vyhovuje. Nejsme všichni stejní, máme jiné potřeby a životní styl, tak jako Daniel má své vlastní cíle s tímto blogem, tak i já má své.

 

Mé cíle jsou:
– vyhledávání a navštěvování raw restaurací po celém světě
– psaní o raw restauracích a ukázat je veřejnosti
– vytváření průvodce, který pomůže lidem snadno najít raw restaurace po celém světě
– podporování raw restaurací, protože si přeji, aby existovalo více raw restaurací po celém světě
– ukázat lidem místa, kde si dát zdravý oběd, večeři, svačinu nebo cokoliv v souvislosti s raw food.
o nas